• Свеж
Шарени Шепа Печати Соларни Отворено Светла за Божиќ Декор, Multicolor Животинско Куче Пиво Мачка Шепа Соларни Светилки Пат Светла Водоотпорен за Патио Двор Градина Дек?
zoom_in

Шарени Шепа Печати Соларни Отворено Светла за Божиќ Декор, Multicolor Животинско Куче Пиво Мачка Шепа Соларни Светилки

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

【Автоматска промена на бојата】убава светлина која ја менува бојата автоматски од секоја шепа печати светлина, може да го додадете топла атмосфера на вашиот двор.Стави ги на вашиот пат за крајната цел на убавината и безбедност. 【Не-кавга инсталација】Едноставен, Лесен за инсталација надвор од кутијата!НЕМА КАВГА, бидејќи НЕ постојат никакви ЖИЦИ!Работи целосно на соларна енергија.Врти во темнината, исклучување на зората. 【Енергија конзервација 100% соларен】Заштедите пари на електрична енергија кога користите сонцето.Тоа е БЕСПЛАТНО!Плус..батериите ПОЛНЕТЕ СЕБЕ преку ден. 【Сите-времето-отпорни】 Не грижи за дожд, снег, мраз, или лапавица.Солиден пластична конструкција дава најдолго-трајни животот на секоја LED светлата на пазарот!Направи тежок и запечатени тесни. 【За големината】 Сет од 4 светла, со кабелот помеѓу секој шепа.Четири шепа отпечатоци притиснете во трева, секој шепа печати светлина мерки 3.5 x 3.5 инчи.

Вака можеби ќе ви се допадне..