• Свеж
DLBGM USB Полнење Корисна Пенкало Светлина Мини Старечки Светло LED Светилка Светилка со Нерѓосувачки Челик Клип Џеб Led Светилка
zoom_in

DLBGM USB Полнење Корисна Пенкало Светлина Мини Старечки Светло LED Светилка Светилка со Нерѓосувачки Челик Клип

DEN 2760.00

Од стока
check Во продавницата

Пенкало светлина е пренослив со мини големина.Не се лизга пенкало клип стил на дизајн.Изработени од нерѓосувачки челик метал, кој е водоотпорен и издржливи.Жолта светлина и бела светлина.Доаѓа со полнење преку USB интерфејс, изградена-во литиум батерија, долго траење на батеријата.Едно-копче прекинувач со магнетна опашка поклопец и лесен за употреба и силна применливост.Пенкало светлина е пренослив со мини големина.Не се лизга пенкало клип стил на дизајн.Изработени од нерѓосувачки челик метал, кој е водоотпорен и издржливи.Жолта светлина и бела светлина.Доаѓа со полнење преку USB интерфејс, изградена-во литиум батерија, долго траење на батеријата.Едно-копче прекинувач со магнетна опашка поклопец и лесен за употреба и силна применливост.Големина : 130*13mm/5.12*0.51 in Weight : за 50g Color рендерирање индекс : >90 Material : Нерѓосувачки steel Light боја : бела светлина/жолта светлина, двојно светлина source List : Пенкало клип светлина*1 Professional нуркање светло : Подводни ноќно нуркање со силна светлина осветлување, на длабочина од 80 метри, L2 фитил, бескрајно променлива светлина。.

Вака можеби ќе ви се допадне..