• Свеж
Tlwangl Шминка Четка 13/5 компјутери Сина Шминка Четки Постави Лицето Око Усна Сенки Веѓа Чешел Eyelash Spoolies Фондацијата во Прав со Четка Алатки Козметички (Справи со Боја :
zoom_in

Tlwangl Шминка Четка 13/5 компјутери Сина Шминка Четки Постави Лицето Око Усна Сенки Веѓа Чешел Eyelash Spoolies

DEN 292.80

Од стока
check Во продавницата

"Совршен шминка за полнење за течности, прав, или креми за да се произведе убавото лице и око шминка апликација.Оваа четки комплет вклучува сè што ви треба за природен изглед на лицето и на очите шминка апликација.Секој управувач е специјално дизајниран да се вклопуваат вашата рака совршено и да се олесни беспрекорна заврши со секоја апликација.Ги покрие сите големината и обликот на четки за да го издлаби и sculpt лицето за беспрекорна димензија.Идеален за contouring, спојувањето, засенчување и истакнување.Најдобро за почетници, така и професионална шминка уметник за секојдневна употреба.".Големина : 18cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..