• Свеж
Тавански Вентилатор, Светло со Минималистички Насликани трпезарија Спалната соба Дневна Соба Светилка Мода Led Фан Лустери за Спалната соба Дневна Соба и трпезариј
zoom_in

Тавански Вентилатор, Светло со Минималистички Насликани трпезарија Спалната соба Дневна Соба Светилка Мода Led

DEN 316.80

Од стока
check Во продавницата

Модерниот затворен тавански вентилатор : современите флеш планината тавански вентилатор доаѓа со LED светло опфатени со случаи метал што ќе го задржи дома внатрешни работи сегашните и инспириран; која е погодна за низок профил соби и мали места.совршени за дневна соба, кујна, спална соба, детска соба, сала, влезот, ходникот, итн.Реверзибилна Тивок DC Мотор : Доставување на моќни воздух движење со тивка перформанси, која ви овозможува да уживате во квалитетно спиење средина без нарушување.Лесна Инсталација На долготраен светилки имаат подолг животен век отколку традиционалните светилки.УНИВЕРЗАЛНА РАЧНИ ДАЛЕЧИНСКИ : Прилагоди ја светлината на светлината и брзината на бела тавански вентилатор со леснотија од насекаде во просторијата.Светлината тип : тавански вентилатор со led light Light извор : led Lamp боја : 3 бои switching Shell боја : црна,golden Size : 50*50*20cm како фото shows Working моќ : 46 W*2 Material : Железо + Акрил + LEDLighting област : 8-15 / 5-10 метри квадратни.

Вака можеби ќе ви се допадне..