• Свеж
Smart Led Таванот Фан Светлото во Спалната соба Дневна Соба Ресторан Студија Оркестарот Затворен Фан Светилка со Далечински Управувач Дома Декор за Спалната соба Днев
zoom_in

Smart Led Таванот Фан Светлото во Спалната соба Дневна Соба Ресторан Студија Оркестарот Затворен Фан Светилка со

DEN 643.20

Од стока
check Во продавницата

Модерниот затворен тавански вентилатор : современите флеш планината тавански вентилатор доаѓа со LED светло опфатени со случаи метал што ќе го задржи дома внатрешни работи сегашните и инспириран; која е погодна за низок профил соби и мали места.совршени за дневна соба, кујна, спална соба, детска соба, сала, влезот, ходникот, итн.Реверзибилна Тивок DC Мотор : Доставување на моќни воздух движење со тивка перформанси, која ви овозможува да уживате во квалитетно спиење средина без нарушување.Лесна Инсталација На долготраен светилки имаат подолг животен век отколку традиционалните светилки.УНИВЕРЗАЛНА РАЧНИ ДАЛЕЧИНСКИ : Прилагоди ја светлината на светлината и брзината на бела тавански вентилатор со леснотија од насекаде во просторијата.Светлината тип : тавански вентилатор со led light Light извор : led Lamp боја : Dimmable со remote Shell боја : златна,black Working моќ : 130 W/170 W/206 WMaterial : Железо +PC+ LED+Glass Lighting област : 8-15 / 5-10 метри квадратни.

Вака можеби ќе ви се допадне..