• Свеж
Образовни Увид Pipsqueak Squeezers Пакет на 12
zoom_in

Образовни Увид Pipsqueak Squeezers Пакет на 12

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

Земја на Потекло : Хонг Конг.Пакетот Висина на Производот е 16.0 инчи.Пакетот Должина на Производот е 21.0 инчи.Пакетот Ширина на Производот е 16.0 инчи.Овие симпатична squeezers подобрување на фината моторика и пред-ракопис вештини.Совршен за предучилишно активности како пребројување на гласовите, сортирање, секвенционирање итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..