• Свеж
Играчки и Игри Самостојна Слајдови Деца Алпинист Замав и во Собата, Алпинист Лизгачки Playset Пластични Игра Слајд Качување Возење за Надворешна/Внатрешна/Градина Иг?
zoom_in

Играчки и Игри Самостојна Слајдови Деца Алпинист Замав и во Собата, Алпинист Лизгачки Playset Пластични Игра Слајд

DEN 3119.76

Од стока
check Во продавницата

100% задоволството & гаранција за враќање на парите, Ние гарантираме за нашата .противобактериен сијалица 's ефикасност и издржливост.Ако имате било какви прашања во врска со купените стоки, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви овозможат совршено по-продажбата на услугата.Мазна слајд : блага падина и лесен-за-се искачи чекори да понудат на своите бебиња мазна слајд,целиот слајд е поврзан непречено без рабови за бебиња' нежна кожа,удобно искуство со мазни слајд дизајн ќе го направи вашето бебе повеќе заинтересирани во игра.Совршен придружник за деца - совршени за почетници да се менува, особено големина погодни за мали деца на возраст од 110 години, може да ја придружува детето за многу години.Децата можат да ги користат слајд внатре или надвор, без разлика дали тоа е роденденски подарок или одмор подарок, ова е добар избор за деца.Големина : 162x175x109cm, изработени од пластика, во амортизацијата сила поместување на кревање, за да се спречи слајдови и истрча на бебето да биде повреден.Храна одделение материјали без метални делови - производство на висок квалитет на ЈП материјал, тој е безбеден и еколошки.Без метални делови на целиот слајд, и затоа нема алатки се потребни за да го инсталирате, и лесно да се соберат.Нежно и лесно да се искачи чекори за обезбедување на непречено слајд вашето бебе.Целиот слајд правилно поврзан, наместо на работ на бебето нежна кожа.Спецификации : се Препорачува за деца 1-10 години old Capacity : Поддржува до 60 lbs Dimensions : 162x175x109cm Weight : 25 kg Configuration : слајдови, basket Color : multicolor, pink Packing листа : 1 × комора слајдови.Јас сум многу среќен што може да се дојде во мојата продавница и да ви посакам среќен живот.Ве молиме оставете ги вашите повратни информации во e-mail, Доколку има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Вака можеби ќе ви се допадне..