• Свеж
Ева ЊУЈОРК Shapeshifter Флексибилни Hairspray, 8.3 оз
zoom_in

Ева ЊУЈОРК Shapeshifter Флексибилни Hairspray, 8.3 оз

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Стил-поставување, флексибилни, работен.Исполнет со Argan Масло и Растителни Протеини за да ги даде на вашата коса својата дневна доза на витамини и хранливи материи.Безбедна за боја-третирана коса.Уверение суровост-бесплатно преку Скокајќи Bunny, заверена вегетаријанци, ГМО,-слободни.Ослободени од сулфати, parabens, phthalates, вештачки бои, минерални масла, и глутен.

Вака можеби ќе ви се допадне..