• Свеж
ANZZI Хармонија Една Дупка и Еден Справи со Бања Потоне Тапа | cUPC Бранеа Никел Палубата Монтирани Бања Тапа | Тоалетот Тапа Една Дупка за Инсталација | L-AZ095BN
zoom_in

ANZZI Хармонија Една Дупка и Еден Справи со Бања Потоне Тапа | cUPC Бранеа Никел Палубата Монтирани Бања Тапа |

DEN 4271.76

Од стока
check Во продавницата

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики. ⭐ [ ЗАВЕРЕНА СЛАВИНА ЗА БАЊА ПОТОНЕ ] : На ANZZI потоне тапа бања е наведена заверена под CUPC, AB 1953 ГОДИНА, NSF, Вода Смисла за инсталација во рамките на Северна Америка.Кој бидете сигурни дека износот на олово во протокот на вода во согласност безбедност стандард. ⭐ [ МОДЕРЕН И СОВРЕМЕН ДИЗАЈН ] : ANZZI е посветена на воведување на најновата во Европската бања тела дизајн во Северна Америка дома.Елегантен и модерен изглед на ANZZI бања славина е применлив на сите видови на бањи. ⭐ [ СИГУРЕН КВАЛИТЕТ ] : Направена со користење на олово-слободен НОСОРОГ ЛЕГУРА заверена месинг како за внатрешни работи.Сето ова метал комбинација од високо квалитетни материјали обезбедува вас ќе уживаат беспрекорно вршење на славина за многу години да дојде. ⭐ [ ЕДНОСТАВНА ЕДЕН СПРАВИ со ТАПА ] : На измамувачки едноставна еден справи со дизајн овозможува целосна и лесна контрола на проток на вода и температура додека одржување на ред минималистички естетски за да одговара со секој модерен или современите décor стил. ⭐ [ РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ ] : ANZZI производи се произведени со супериорен стандарди за квалитет и изработка и се поддржани од страна на нашите ограничени доживотна гаранција.ANZZI производи се под гаранција на оригинални потрошувачот да може набавувачот да бидат слободни на дефекти во материјалите или изработката.Ние ќе го замени БЕСПЛАТНО* на кој било производ или делови кои се докажува неисправни.Едноставно порака да се поднесе гаранција барање и барањето на RMA.Традиционалните Бранеа Никел заврши.НОСОРОГ ЛЕГУРА заверена lead-free солидна месинг со ' рѓа отпорни заврши.Елегантно извајани водопад spout инспириран од најновите Европски стилови.Еднина (1) рачката се справи со контрола.Модел : L-AZ095 BN.Собирање/Серија : Хармонија Серија.Димензии : 6.8 во.L x 3 во.W x 12.1 во.H.Дек монтирани еден (1) дупка инсталација.Spout се Постигне : 4.97 во.; Spout Висина : 8.77 во.Проток : 1.2 gpm.CUPC, AB 1953 ГОДИНА, NSF, Вода Смисла заверена и наведени за Северна Америка.

Вака можеби ќе ви се допадне..