• Свеж
Мачка Прекривки Покрие Близнак, Жолта и Сива Симпатична Цртан филм Мачка Сет Постелнина, 3 Парчиња Мека Лесни Микрофибер Утешителот Покрие со Патент Врски, 1 Цртан ф
zoom_in

Мачка Прекривки Покрие Близнак, Жолта и Сива Симпатична Цртан филм Мачка Сет Постелнина, 3 Парчиња Мека Лесни Микрофибер

DEN 669.60

Од стока
check Во продавницата

ОНА што МОЖЕ да се ДОБИЕ - ќе добиете една исклучителна мачка прекривки покрие сет, која вклучува 1 прекривки капак (66"x 90") и 2 pillowcases (20" x 26").Усвојува целосно механизирана шиење со висока густина бода.Шиење добро бода и таписерии изработка намали опуштени теми да се направи тоа се повеќе издржливи и нежна.МЕТАЛ ПАТЕНТ И АГОЛ ВРСКИ - Со цел да се заштеди време во менување на вашиот прекривки и утешителот, ние сме усвоени од лесен метал патент дизајн; во исто време, нашите прекривки ги опфаќа имаат агол врски во четирите агли, кои можат подобро да се задржи вашата прекривки или утешителот од лизгање.МЕК МАТЕРИЈАЛ - Симпатична близнаци прекривки маска е направена од 100% микрофибер полиестер.Во споредба со други материјали, има функција на повисока сила и пропустливост, па тоа е навремено отпорни и потрајни.Премиум ткаенина е крајната мека, дише, кожата-пријателски.ПРАКТИЧЕН ПОДАРОК - Прекривки покрие со шик симпатична мачка шема, совршено се заштити и ги красат свој надолу утешителот/ватенка, најдобро одговара за својата нова соба или идеален подарок да ја години, деца, девојки, момчиња, ученици, студенти и љубители на пријатели.ЛЕСНО CARE & ИЗДРЖЛИВИ - мачката шема прекривки маска, по специјална печатење и боење процес, има подобра исчезнува доказ перформанси отколку обичните ткаенина, ве молиме да не кајгана!Препорачуваме рачно или во машина за миење со ладна вода, нежно циклус.Миење со слични бои.Препорачливо е дека ова микрофибер прекривки поклопецот се мијат пред првата употреба.Answer : ___________________________ NOTE : Утешителот и Лист НЕ included KEY ТОПЛО Микрофибер Прекривки Покрие Set Cartoon Мачка Прекривки Покрие Сет, како заштитен слој, encases вашиот луксузен ватенка, надолу утешителот и прекривки за зголемување на долговечноста на вашите скапи прекривки внесува далеку од dusts и нечистотијата се Отстранува утешителот покрие обезбедува полесно кавга-бесплатно перење во машина, за разлика од тешки утешителот бара хемиско чистење.Тема Decoration Cute мачка шема сакан од децата.Добар избор како роденденски подарок или одмор подарок за вашиот сакан деца, деца, момчиња, девојки, тинејџерите години, пријатели, семејство.Големина Information Twin 3 Парче Сет : 1 x Прекривки Покрие 66" x 90", 2 x Pillowcases 20" x 26"Кралицата 3 Парче Сет : 1 x Прекривки Покријат 90" x 90", 2 x Pillowcases 20" x 26"Скриени Метал Zipper Exquisite скриен патент, цврсти и издржливи, доволно должина ви овозможува лесно да се стави на утешителот во и надвор.Безбедна Агол Ties Friendly дизајн со шиење врски во 4 аглите внатре во вашиот прекривки маска за да помогнат во обезбедувањето на вашиот прекривки, ватенка и надолу утешителот во право место од на лизгање за да бидете удобно сите вечер долго.Инструкции за перење - Машина или рака мие - Миење со ладна вода со благ/деликатна детергент (помлади од 35℃/95℉)- не кајгана - не ја собори се исуши (или собори сува на ниска температура)- Затворање со патент пред washing Kindly Note Actual боја може да варира во зависност од бојата на вашиот екран поради монитор во боја ограничувања и разликата на снимањето на светлината и аголот.Ако имате било какви прашања пред купување, ве молиме ни e-mail и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ние веруваме во супериорен квалитет и убава дизајн на нашиот производ.Сепак, може да ви се најде било какви прашања, може да има корист од политика на враќање во рок од 30 дена од денот на купувањето, и со голема поддршка на корисниците на.

Вака можеби ќе ви се допадне..