• Свеж
симпатична Кадифен Лулка Коњ Бебе Лулка Стол 2 Во 1 Лулка на Животните Со Тркала Зелени Диносаурус Кадифен Удобни Седишта Дрвени Лулка Коњ Полнети Рокер Играчка За ?
zoom_in

симпатична Кадифен Лулка Коњ Бебе Лулка Стол 2 Во 1 Лулка на Животните Со Тркала Зелени Диносаурус Кадифен Удобни

DEN 3359.76

Од стока
check Во продавницата

Вашите деца ќе биде многу изненаден и среќен да имаат такви роденденски подарок или Божиќ подарок.Тоа е количка, удобен и практичен.Удобно И Смирувачки : кадифен ткаенина и нежни лулка на оваа лулка swan ќе се смири и удобноста на вашето дете да помага во пред-nap или пост активност релаксација.Таа има многу функции : 1 целосно заштитени седиште да се направи бебе побезбедно; 2 тркала може да се лулаат нагоре и надолу; 3 повлече прачки за да им помогнам на бебето надвор на прошетка; 4.Совршено Мека за Бебе нега на Кожа Со полна PP памук се сите добро stitched внатрешноста на кадифен ткаенина, шиење се уредно се направи, бебето е малку задник е целосно заштитени со мекост и вие нема да најдете било fiberfill излезе од агол, Лулка Коњ ќе остане цврст дури и кога грубо се повлече од бебиња.Качување нагоре и надолу лулка коњ, исто така, ја зајакнува рака и нога на мускулите.Можете да кликнете на продавницата и изберете го производот што сакате да го купите.Бројни pp памук се шири рамномерно во секој агол, ова обезбедува удобност.3-страни висока рек седиштето на оваа игра рокер стол гарантира дека децата ќе биде секогаш заштитени додека лулка, исто така, оваа Лулка стол е добро полнети со pp памук, потпрена тоа нема да боли коса, само чиста удобност!.Децата лулка стол/бебе лулка стол, погоден за бебе играчки од 0-4 години.Тоа може да биде добро користи како дрвена лулка коњ или лулка на животните. 3-Страни Седиште, Секогаш се Обезбеди Бебе Безбедност - Седиште наменета за мали деца кои имаат помалку рамнотежа способност во споредба со постари деца. 6 исто така, има функции како што се осветлувањето, музика и раскажување приказни. Со тркала, нозете може да се лизга на земјата; 5 тоа може да се користи и за деца на едукација.Во меѓувреме тоа може да биде добро користи како бебе лулка коњ, девојка лулка коњ или момче рокер.Lead-Free Боја Материјал, Безбедноста на Сертифициран - Сите бои материјали кои се користат за оваа лулка коњ се ДОВЕДЕ-БЕСПЛАТНО, и строго да се Играчки за Безбедност на Стандардот ASTM F963 во САД и EN-71 CE во Европа.Спецификации : Предмет : лулка коњ/Предучилишна Играчки/Лулка Стол Toy Color : Green Material : Кадифен, Дрво База, PP cotton Size : 50 CM*28 CM*60 CMWeight : 5 KGSuitable за Деца : 6 месеци и испратите капацитет : 100kg Package листа : 1 x лулка horse Excellent услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидат повеќе од среќни да им помогне.Тоа е специјално симпатична и здрав.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене и јас ќе се обидувам моите најдобри за решавање на овие прашања.Лулка столици може да се стави заедно за да научат расположението, така што децата детството е полн со радост.На Клиент Прашања &Одговори.Тие може да оди за возење со користење на нивните деца лулка стол и нивната љубопитност автоматски се поставува.

Вака можеби ќе ви се допадне..