• Свеж
Венера Laowa 12mm f/2.8 Нула-D Ултра-Широк Агол Леќа за Canon EF Камери - Сребро.
zoom_in

Венера Laowa 12mm f/2.8 Нула-D Ултра-Широк Агол Леќа за Canon EF Камери - Сребро.

DEN 20376.00

Од стока
check Во продавницата

Навистина широк агол премиер кој во rectilinear оптички дизајн, сребро Canon EF-планината Laowa 12mm f/2.8 Нула-D од Венера Оптика е специјално наменета за да се ограничи нарушување на јасни и точни portrayals на пејзажи и архитектонски предмети.

Вака можеби ќе ви се допадне..