• Свеж
Estee Lauder Око Нега Двојно Носат Остане во Место Око Молив - # 01 Оникс за Жените, 0.04 Унца (SG_B005U3GGOQ_US)
zoom_in

Estee Lauder Око Нега Двојно Носат Остане во Место Око Молив - 01 Оникс за Жените, 0.04 Унца (SG_B005U3GGOQ_US)

DEN 561.84

Од стока
check Во продавницата

Estee Lauder.Make Up.Estee Lauder - Веѓата & Лагер - Двојно Носат Остане Во Место Око Молив.Двојно Носат Остане Во Место Око Молив - # 01 Оникс. 1.2 g/0.04 оз.Типот на кожата : Нормален.Dual-заврши лагер молив со smudger, од една страна, боја на другата страна Чиста, крем формула која без напор глајд модели на Токму форми на вашите очи со мазна, престој-вистинска боја Долго го носи и до 12 часови ви Дава свеж изглед во текот на денот Oph.

Вака можеби ќе ви се допадне..