• Свеж
Longlasting Бела Облекување Маса, Шминка Суета Табела со 3 Пати Огледала Спреј Бои Седум Фиоки Облекување Маса во Собата за Спалната соба Шминка, Накит Складирање
zoom_in

Longlasting Бела Облекување Маса, Шминка Суета Табела со 3 Пати Огледала Спреј Бои Седум Фиоки Облекување Маса

DEN 2136.00

Од стока
check Во продавницата

Висок квалитет,Количка за три овална огледала.Две складирање случаи и пет фиоки понуди многу на чување.Елегантна, заштитна облини на дното на фиоките.Оваа облекување маса двојки како маса, како во огледало и складирање случаи може да се отстрани.Брзо и лесно да се инсталира.Вовед : Дали сте во потрага по висок квалитет и модерен облекување маса?Сега ние сме мило да го споделам ова Количка 3 Ретровизори со 7 Фиоки Облекување Маса.Оваа облекување маса се состои од три овална огледала, две складирање случаи, пет фиоки, нозете и прелив столица.Направен од висок квалитет на МДФ материјал, тоа е издржлив и здрав за секојдневна употреба.Огледала и складирање случаи на врвот на облекување табела може да се отстрани, така што исто така може да го користите како маса.Удобен собранието, па вие само треба да го инсталирате дел од неа!Со исклучителна гравирање модели на фиока вади, огледала и столче, тоа, исто така, ќе биде добра домашна декорација!Спецификации : 1. Материјал : MDF2. Боја : White3. Димензии : (35.43 x 15.75 x 57.87) / (90 x 40 x 147)cm (L x W x H)4. Бела?55.12 lb / 25kg5. Бренд : FCH Пакетот Вклучува : 1 x Салон 1 x Облекување Stool3 x Огледала.

Вака можеби ќе ви се допадне..