• Свеж
Btibpse Овална Плакарот Прачки Тешки Алуминиум Гардероба Род Апликација Облека Виси Овална Род 18/20/24/31/39 Инчен за Плакарот Гардероба (Зелена бронза, 39)
zoom_in

Btibpse Овална Плакарот Прачки Тешки Алуминиум Гардероба Род Апликација Облека Виси Овална Род 18/20/24/31/39 Инчен

DEN 231.84

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Алуминиум Легура.Овална род големина : 14.5 mm × 29mm × 18/20/24/31/39inches во должина.Овална дизајн дава сила и елегантни современ изглед.Пакет содржи : 1× Овална плакарот род.(На крајот поддршка не се вклучуваат).Тешки Овална Плакарот Прачки, овална плакарот род се многу издржливи.

Вака можеби ќе ви се допадне..