• Свеж
Мали Миленичиња Скала Милениче Катници Играчка, Хрчак Мост Дрвени Глувчето Скала Природни Стаорец Џвакање Глодари Играчки за Chinchillas Гвинеја Свињи Хрчак Глувчето С
zoom_in

Мали Миленичиња Скала Милениче Катници Играчка, Хрчак Мост Дрвени Глувчето Скала Природни Стаорец Џвакање Глодари

DEN 2028.00

Од стока
check Во продавницата

Природен Материјал : миленичиња скала играчка е направен на безбедни и не-токсични природни јаболка дрвен материјал.Тоа е идеален за зајакот или морско свинче катници или се користи како играчка.Интересна Платформа : педали се дизајнирани да им помогне на пет качат.На згусне база може да се стави директно во кафезот.Ослободување Притисок : миленичиња скала играчка е одлична за игри, забава и спорт.Ова многу пријатно активност му помага на малите животни се спротивстави на досада, од вознемиреност и стрес.Брза Инсталација : Вграден-во завртки и орев, миленичиња скала играчка може да биде инсталиран од страна на страна, кој е лесен и брз.Погоден за домашни Миленичиња : миленичиња скала играчка е погодна за хрчаци, верверички, chinchillas, зајаци, папагали, Сирискиот хрчак, шеќер едрилица, хрчаци и други глодари.

Вака можеби ќе ви се допадне..