• Свеж
Zwj Туш Caddy Полица Агол Чување од Носителот на Полиците Бања Стаклена Полица со Простор Алуминиум Железнички Ѕид Монтирани Дупчење 1 основен капитал (Тиер 24 Инчен xindek
zoom_in

Zwj Туш Caddy Полица Агол Чување од Носителот на Полиците Бања Стаклена Полица со Простор Алуминиум Железнички

DEN 945.60

Од стока
check Во продавницата

✽ ТЕШКИ : Алуминиум водич мислења и водич шини се обезбеди квалитет и услуга живот. ✽ СТАКЛО COUNTERTOP : калено стакло чување на countertop, без пепел, лесен за чистење, силна носивоста, може да поставите повеќе предмети. ✽ ДИЗАЈН : Европа, Едноставност и Модерен изглед, со прикривање на шрафовите за монтирање дупки, повеќе стабилен и модерен. ✽ RUSTPROOF : Направен од алуминиум за убавина, отпорност на корозија и убави модели. ✽ ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Контактирајте со нас како сигурен пријатели ако не се чувствуваат задоволни.Параметар : Материјал : Space aluminum Main Боја : Silver Finish : Брусен Заврши Инсталацијата Метод : Удар installation Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Забелешка : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..