• Свеж
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за ZTE Сечилото V580 Црна
zoom_in

Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за ZTE Сечилото V580 Црна

DEN 557.76

Од стока
check Во продавницата

360° заштита : овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот ZTE Сечилото V580 од капки.Дизајниран во меки силиконски.Робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето ZTE Сечилото V580 : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.Дизајн и стил : нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како што се движат.Се повлече за да се инсталира и да се провери дека целата контура е донесена.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Вака можеби ќе ви се допадне..