• Свеж
Јосиф Јосиф CounterStore Utensil Организатор со Одборот
zoom_in

Јосиф Јосиф CounterStore Utensil Организатор со Одборот

DEN 600.00

Од стока
check Во продавницата

Кујна Utensil Организатор, бела боја со сиво не се лизга сечење одбор.Совршен за ограничен countertop простори, оваа организаторот има место за сите вашата кујна essentials.Дизајниран со 2 одделни прегради за чување на високи прибор и пократки gadgets, плус нож чување оддел со ножот-безбедно слотови.Опремени со сопствена не се лизга сечење одбор дека продавници уредно зад единица за складирање.Сечење одбор е машина за миење садови безбедно.Кујна Utensil Организатор, бела боја со сиво не се лизга сечење одбор.Совршен за ограничен countertop простори, оваа организаторот има место за сите вашата кујна essentials.Дизајниран со 2 одделни прегради за чување на високи прибор и пократки gadgets, плус нож чување оддел со ножот-безбедно слотови.Опремени со сопствена не се лизга сечење одбор дека продавници уредно зад единица за складирање.Сечење одбор е машина за миење садови безбедно.

Вака можеби ќе ви се допадне..