• Свеж
Конектори Мини САС SATA Кабел 0.5 M/1M САС SFF-8087 до 4 SATA Кабел Mini САС 4i SFF8087 36P до 4 SATA 7P Кабел 12Gbps 50cm Хард Диск со Податоци (CN, Должина на Кабел: 1m)
zoom_in

Конектори Мини САС SATA Кабел 0.5 M/1M САС SFF-8087 до 4 SATA Кабел Mini САС 4i SFF8087 36P до 4 SATA 7P Кабел

DEN 1682.40

Од стока
check Во продавницата

CN, должина на Кабел : 1m.Мини САС 36 P SFF-8087 до 4 SFF-8482 конектори со 15-пински SATA моќ конектор.SFF-8482 страна има 15-pin моќ конектор.Ви овозможува да се поврзете преку САС контролер со SFF-8087 внатрешни мини САС.Може да се поврзани со четири (4) SAS дискови.Внатрешни Мини САС 36-Pin SFF-8087 до 4 САС 29-Pin SFF-8482 Кабел со 15 Pin SATA Power Connector Features : Мини САС 36 P SFF-8087 до 4 SFF-8482 конектори со 15-пински SATA моќ конектор.SFF-8482 страна има 15-pin моќ конектор.Ви овозможува да се поврзете преку САС контролер со SFF-8087 внатрешни мини САС.Може да се поврзани со четири (4) SAS дискови.Спецификации : Компатибилна со следниве IBM контролори и други не-IBM контролори : Serve RAID-MR10i Serve RAID-MR10il Serve RAID-MR10is Serve RAID-BR10i Serve RAID-BR10il Serve RAID-BR10il v2 Serve RAID-M1015 Colour : Black Length : 0.5 m/1.6 фт, 1m/3.3 ft Note : 1. Таму може да биде мала големина отстапувања поради прирачник за мерење, различни мерни методи и алатки.2. Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина, агол на екранот и мониторот.1 X Мини САС 36-Pin SFF-8087 до 4 САС SFF-8482 29-Pin Кабел Објект специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Other Certification : None Model број : SFF-8087 да SATAColour : Black Length : 0.5 m/1.6 фт, 1m/3.3 ft Feature 1 : САС SATA Cable Feature 2 : САС SFF-8087 до 4 SATA Cable Feature 3 : Хард Диск Податоци.

Вака можеби ќе ви се допадне..