• Свеж
e4Hats.com НИ воздухопловната Пензионирани Воени Скоро Капа
zoom_in

e4Hats.com НИ воздухопловната Пензионирани Воени Скоро Капа

DEN 467.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Snap На затворање.Рака Мие Само.Направени од 35% памук и 65% полиестер.Една големина одговара на повеќето со прилагодливи пластични предвремени затворање, фитинг до 7 1/2. Истиот материјал внатрешна hatband.Возрасни/Унисекс.Круна мерки 3 1/2 инчи длабоки.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.НИ Воздух Сила во Пензија везени воена печ е во прилог на предната круна.6 мали вентилација дупки се сместени на секој панел на круната.Пред круна е изградена.Законот е беспомошна и пред се криви.6 панели.Висок профил.Носи овој Пензиониран печ капа е одличен начин да покажете почит и чест за оние кои се ветерани кои имаа служел во НАС Воздухопловни Сили.Цела Сезона.7.5(W) X 11(L) X 4(Ж) инчи.Дебели, мек и лесен материјал.Достапни во различни бои и стилови.

Вака можеби ќе ви се допадне..