• Свеж
Изолација торба ручек кутија, торба рака на рака ориз ручек торба алуминиумска фолија задебелување
zoom_in

Изолација торба ручек кутија, торба рака на рака ориз ручек торба алуминиумска фолија задебелување

DEN 660.00

Од стока
check Во продавницата

1. Стилски и издржлив : за ручек кул tote торба е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, со парична казна изработка и стилски изглед. 2. Имајте пријатна : ручек ручек кутија која може да се користи.Храната е безбедна и изолирани за да се задржи вашата храна топло или ладно. 3. Се справи со дизајн : Преносни со мека рачка за на рака, можете да го носите со вас или носат ручек кутија со вас. 4. Преносни водоотпорен : лесно за чистење, водоотпорен, изолирани, ладење, лесно да се справи со, лесно да се носат рачно. 5. Повод : Оброк подготовка торба Ручек кутија, кутија, кеса е многу погодна за работен ручек.Тип : ручек bag Whether прирачник : No Popular елементи : цврсти color Applicable луѓе : на masses Style : American Material : Оксфорд ткаенина.

Вака можеби ќе ви се допадне..