• Свеж
JYB ПРОДАВНИЦИ Перење Забавува Кошница Возен Количка за Складирање Кошница Кофа за Перење Бин Дребулии Организатор Прилагодливи PP +Алуминиум Материјал на Тркала за
zoom_in

JYB ПРОДАВНИЦИ Перење Забавува Кошница Возен Количка за Складирање Кошница Кофа за Перење Бин Дребулии Организатор

DEN 2090.64

Од стока
check Во продавницата

★СОРТИРАЊЕ ЗАБАВУВА КАПАЦИТЕТ : горниот слој има капацитет од 9 L.Тоа може да се одржи мали предмети како што се долна облека, крпа и шорцеви чорапи.Долниот слој има капацитет од 25 L, кои можат да се сместат повеќе облека, промена и дури и кадифен играчки. ★ Се СПРАВИ И МОБИЛЕН ДИЗАЈН:Оваа перење кошница може да се користи како една целина, со бања, спална соба, итн., или тоа може да се користи во една кошница.Дизајн со рачки се лесни за транспорт без физички притисок на миење ден. ★СТАБИЛЕН МАТЕРИЈАЛ:Висок смола задебелена кошница, PP засилен ѓон, алуминиум легура телескопски цевка, може да се прилагоди од страна на телескопски висина, елегантен и практичен. ★ТРКАЛАЊЕ ТРКАЛА И ПОВЕЌЕ СЦЕНИ:4 тркалање тркала под перење организаторот го прави полесно да се движат каде, на балкон, бања, дневна соба, спална соба или перење соба ,совршена за семејството,стан,колеџ. ★100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА:Ние сме убедени дека нашите перење забавува се произведени според строги стандарди за квалитет да им даде на нашите клиенти најдобро искуство.За секој проблем, можете да контактирате со нас и ние ќе ви одговори веднаш да ги реши сите ваши грижи.Производ : Перење Кошница Материјал : ПП +алуминиумски Легури Material Classification : две layers Colour : Беж, Ако сте во потрага за декоративни и разноврсна складирање перење попречи/ кошница/кеса, потоа нашите производи мора да биде вашиот најдобар избор.Нашиот веб сајт има различни стилови на складишни кошеви, складирање кабинети, складирање полици, кутии за складирање, чување и кеси,перење попречува,перење кошници,торби за перење,за домаќинството чување на кутии, домот и декорација на други додатоци.Погодни за семејства.Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас.Мерки на претпазливост : ★Во рачни мерења, производ големина може да се покаже физички грешка од 2-3 см. ★Поради светлината, агол и контраст на вистинскиот уред, одреден хроматските аберации ќе се случи.Совет : Ако имате било какви прашања или идеи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..