• Свеж
ZXUEZHENG 3 Пакет за Шиење Јамка Тарнер Кука со Latch за Ткаенина Цевка Ремени Ремени Ленти DIY Додатоци 26.5 cm / 10.4 инчен
zoom_in

ZXUEZHENG 3 Пакет за Шиење Јамка Тарнер Кука со Latch за Ткаенина Цевка Ремени Ремени Ленти DIY Додатоци 26.5 cm

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Пак шпагети ремени, копчето циклуси, жаби затворачи string ремени и многу повеќе.Latch-кука крајот фаќа ткаенина да се повлече преку пристрасност цевки.Изработени од жица, зависник крајот ја зграпчува и виси на ткаенина како ќе се повлече.Потребата За Дома Занает Шиење.Големина : Прибл. 26.5 cm / 10.43 инч.Пакет Содржина : 3 Пакет За Шиење Јамка Тарнер Кука.Опис : - 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. - Сврти шпагети ремени, копчето циклуси, жаби затворачи string ремени и многу повеќе. - Latch-кука крајот фаќа ткаенина да се повлече преку пристрасност цевки. - Изработени од жица, зависник крајот ја зграпчува и виси на ткаенина како ќе се повлече. - Потребата За Дома Занает Шиење.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Должина на големо : Прибл. 26.5 cm / 10.43 инчен - Боја : Како на сликата покаже Пакетот Вклучува : 3 Пакет за Шиење Јамка Тарнер Кука.

- Material:
Stainless Steel
- Length of large:
Approx. 26.5cm / 10.43inch
- Color:
As picture show
Package Includes:
3 Pack Sewing Loop Turner Hook :

Вака можеби ќе ви се допадне..