• Свеж
High Speed HDMI Кабел (3 стапки)
zoom_in

High Speed HDMI Кабел (3 стапки)

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

100% нов висок квалитет на општа (не-ОЕМ) HDMI М / М Кабел, 3 FT / 1 М Количина : 1. Боја : Црна.Кабел Должина : 3 FT / 1 М Поддржува 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p resolution60 Hz.SANOXY High speed HDMI кабел (3 Стапки).high-speed HDMI кабел (најновата стандард).high-definition multimedia interface (HDMI™) стана норма за HD дигитални уреди.Тоа е комбинација на аудио и видео во еден удобен кабел.Можете да го користите да се поврзете мал мобилен, дома-забава, или гејмерски уред со голем екран HDTV, голем лцд проектор, или монитор и тн.

Вака можеби ќе ви се допадне..