• Свеж
Линус 5 Парче Декоративни Виски Decanter во Собата со Топ - Води Слободни Чаша за Вино, Бурбон, Ракија, Алкохол
zoom_in

Линус 5 Парче Декоративни Виски Decanter во Собата со Топ - Води Слободни Чаша за Вино, Бурбон, Ракија, Алкохол

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

Елегантна, паметен дизајн – во времето за да го прослават!Совршен за прикажување и пијалоци за различни прилики.Овој стилски decanter сет ќе се направи совршен прилог на вашата дневна соба, ден или дома бар.Започнете негува традиција!.Направи гостите да се чувствуваат посебно – изберете го ова високо квалитетно направена безвременски стакло decanter во собата за вашите пријатели и семејството.Изнесам различни вкусови и ароми од Голема liquors.Идеален за виски, бурбон, Виски, вино, вода и многу повеќе!.Издржливи lead-free decanter – заштита на вкусот на вашите Пијалоци за groomsmen, денот на таткото, housewarmings, родендени, свадби & само затоа.Им даде на вашите гости нешто да се зборува со овој стилски decanter сет!Бидете елегантна изјава на вашата маса или бар.Ставен на бар, маса, вклучена, или hutch, стилски decanter сет од Fitz и Флојд го поздравува вашите гости и покажува колку ти е гајле.Направени од издржлив lead-free стакло, Овој decanter во собата е прекрасен за формално забавна, секојдневна употреба или за некоја посебна прилика.Секој decanter доаѓа со врвот.Можете да бидете сигурни служат на вашите гости во овој прекрасен decanter.Fitz и Флојд носи уникатен подарок идеи и колекционерски предмети направена со почитан техники од недалечното минато.Украсете го вашиот луксузен престој со нашите целата колекција на почетниот décor и други подмолна додатоци, и купување на сигурност се знае вашето богатство секогаш пристигнува во совршена состојба.Конечно, може да биде севкупното домаќин на сите ваши пријатели и остроумниот дизајн ентузијасти.Поглезите вашите гости во стил со додавање на оваа decanter поставена на вашиот количка денес!Она што ќе добиете за : 1 x decanter сет (1 decanter, 4 чаши) од Fitz и Флојд.Долго-траен квалитет.Додава стил на вашиот drinkware колекција.Туристичката во секоја голтка!Спецификации & детали : Материјал : Lead-free стакло decanter димензии : 4. 5" x 4. 5 x 8. 75" decanter Капацитет : 37 унци стакло Капацитет : 7 унци Рака мие како да уживате во : пополнете decanter со алкохол, вода или други пијалаци.Вашите гости ќе се прелива на пофалби кога ќе им служи на пијалоци.Оваа прекрасна decanter е совршен начин да тост, да пијат и да се забавуваат!.

Вака можеби ќе ви се допадне..