• Свеж
JTJFIT Зима Плетени Beanie Шапка Пријатна Топла Руно Наредени Ребрести Пом Капа за Жени
zoom_in

JTJFIT Зима Плетени Beanie Шапка Пријатна Топла Руно Наредени Ребрести Пом Капа за Жени

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рака Мие Само. ☃Топол Материјал : Изработени од мек, плетени ткаенини,двојно-layer дизајн, мека руно поставата ви држи топло и меко во зима. ☃Уникатен Дизајн : Користи боја за појавување на дизајн, капа со Пом на врвот, кој е fashinable и симпатична.лесно да одговара на било облека. ☃Една големина одговара на повеќето : Ние ги користиме растеглив материјал, така што тие можат да се прилагодат на различни жени големина, одличен подарок за вашите famaily или пријатели. ☃Практичност : модерен, великодушни и симпатична капи се вклопуваат речиси сите вашата зимска облека.Погоден за сите прилики, можете да го носат кога ќе се датира вашиот дечко или девојка, пешачење, скијање, уметничко лизгање и сл. ☃За перење Упатство за Beanie:ве молиме да се мијат со раце или стави оваа pompom шапка во перење кеси пред нежно машина за миење за долгорочната,и pompom треба да биде нежно сушен со фен за коса.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Топол материјал-Изработени од мек, плетени ткаенини,двојно-layer дизајн, мека руно поставата ви држи топло и меко во зима.Користи боја за појавување на дизајн, капа со пом на врвот, кој е fashinable и симпатична.лесно да одговара на било облека.

Вака можеби ќе ви се допадне..