• Свеж
zwj Туш Caddy Полица Бања Калено Стакло Полица Бања Полиците со Дебело Стакло Ѕид Правоаголна Бранеа Заврши 1 основен капитал (Тиер 24 Инчен xindekaishiTC1202 (Големина : 60.5 см)
zoom_in

zwj Туш Caddy Полица Бања Калено Стакло Полица Бања Полиците со Дебело Стакло Ѕид Правоаголна Бранеа Заврши 1 основен

DEN 1516.80

Од стока
check Во продавницата

✽ ТЕШКИ : сите не ' рѓосувачки челик и стакло на изградба за да се обезбеди стабилност, квалитетот и долговечноста. ✽ СТАКЛО COUNTERTOP : калено стакло чување на countertop, без пепел, лесен за чистење, силна носивоста, може да поставите повеќе предмети. ✽ БЕЗБЕДНОСТ & RUGGEDNESS : решетката е направен на висока јачина калено стакло, што е силна во товар, не се кршливи, безбеден и сигурен. ✽ ЗАВРТКИ за ФИКСИРАЊЕ на : На полица е фиксна, со завртки за зголемување на стабилноста и безбедноста. ✽ ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Контактирајте со нас како сигурен пријатели ако не се чувствуваат задоволни.Параметар : Материјал : не ' рѓосувачки челик Главната Боја : Сребро Заврши : Бранеа Заврши Инсталацијата Метод : Удар installation Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Забелешка : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..