• Свеж
Генерички во Комбинација Прекинувачи Панел, 21318123 20853478 Автомобил 21272395 85115380 20508582 21318121, Одговара за Volvo Камион 24V FH FM
zoom_in

Генерички во Комбинација Прекинувачи Панел, 21318123 20853478 Автомобил 21272395 85115380 20508582 21318121, Одговара

DEN 2783.76

Од стока
check Во продавницата

Директна замена и лесно да се инсталира.Високо квалитетни, трајни и сигурни.Добри перформанси, долг животен век.Одговара за Volvo Камион 24 V FH FM.Дел број : 85115380 20853478 21272395 21318123 20508582 21318121 20508579. Опис : - Дел број : 85115380 20853478 21272395 21318123 20508582 21318121 20508579 . - Одговара за Volvo Камион 24 V FH FM . - Добри перформанси, долг животен век. - Високо квалитетни, трајни и сигурни. - Директна замена и лесно да се инсталира.Спецификација : - Производ големина : 18x14.5x8cm/7.09x5.71x3.15inch - Материјал : plastic Package Вклучува : 1x во Комбинација Прекинувачи Panel Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

- Product size:
18x14.5x8cm/7.09x5.71x3.15inch
- Material:
plastic
Package Includes:
1x Combined Switches Panel :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Вака можеби ќе ви се допадне..