• Свеж
F Fityle 3D Загатки за Деца Креативни Мозаик Печурки Уметност Собранието Образовни Играчка
zoom_in

F Fityle 3D Загатки за Деца Креативни Мозаик Печурки Уметност Собранието Образовни Играчка

DEN 2316.00

Од стока
check Во продавницата

* Големина : 30.5x30.5x5cm/12.00x12.00x1.97inch. * Материјал : Пластика. * Одгледување деца моторни вештини,боја признавање,уметничка смисла,имагинација.Ова е исто така одлична родител-дете игра. * Ги инспирира вашата детето имагинација и креативност. * Лесно за чување на сите копчиња и картички кога ќе заврши играта.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - ги Инспирира вашата детето имагинација и креативност. - Одгледување деца моторни вештини,боја признавање,уметничка смисла,имагинација.Ова е исто така одлична родител-дете игра. - Лесно да ги чува сите копчиња и картички кога ќе заврши играта. - Материјал : Пластика - Големина : 30.5x30.5x5cm/12.00x12.00x1.97inch Package Вклучува : 1 го поставите Загатка Toy Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Вака можеби ќе ви се допадне..