• Свеж
4pcs Воздух Ознака Wristband за Деца,Airtag Wristband Деца,Воздух Ознака Држачот за Деца,Airtag Хривнија за Деца Компатибилен со Apple Airtag 2021 Анти-изгубени Мека Заштитна Маска,за Д
zoom_in

4pcs Воздух Ознака Wristband за Деца,Airtag Wristband Деца,Воздух Ознака Држачот за Деца,Airtag Хривнија за Деца

DEN 212.64

Од стока
check Во продавницата

[наменета за Air Tag]Овој wristband е дизајниран за Air Tag, целосно дизајнирана според Air Tag' големина.Може да се стави вашите Air Tag во овој заштитен случај без да се грижиш за некомпатибилност. [Одговара на Децата Зглобовите]Овој Aairtag види бенд е дизајниран за деца.Значи, вие не треба да се грижите за оваа рака е премногу голем и нема да се вклопат детето зглоб.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб. [Заштитете го Вашиот Air Tag]Оваа заштитна маска е дизајниран за Air Tag.Вашиот Air Tag може да биде целосно завиткан и тоа нема да паднат лесно.Не грижете се за деца тропа го исклучите кога играат, и висок квалитет со силиконска материјал може да се заштити тоа добро и да се спречи тоа од се фрли на земјата. [Премиум Силиконски Материјал]Оваа Air Tag силикони wristband е направен од премија на силиконски материјал, меки, удобни, Кожни-friendly и издржливи. [Подарок за Деца]Ако подготви Air Tag за вашето дете, тогаш оваа рака е исто така подарок за вашето дете, симпатична и убава рака, вашето дете ќе сакаат да го носат повеќе.Материјал : течни silicone Color : Црна+Црвено+Сина+Green Applicable да : Air Tags Packing Листата : Airtag wristband*4* Комфорни и Издржливи : Животната средина течни силикони, без било чуден мирис, пот-доказ, отпорно на гребење, и перат, Лесен за чистење.* Лесен за Инсталација : Удобен и лесен за носење, и независни дизајн кој е лесен за употреба и лесно да се носат* На airtag хривнија може да биде совршено компатибилни со Air Tag, нашите Airtag wristband нема да влијае на локација функција.

Вака можеби ќе ви се допадне..