• Свеж
Фото Ѕид Американската Држава Ретро Скалите Цврсто Дрво Европската Ѕид Виси Фото Рамка Комбинација Фото Ѕид
zoom_in

Фото Ѕид Американската Држава Ретро Скалите Цврсто Дрво Европската Ѕид Виси Фото Рамка Комбинација Фото Ѕид

DEN 1000.80

Од стока
check Во продавницата

★ Количина и големина : 11 различни фото рамки + додатоци, вкупната големина на фотографија ѕид Тоа е 139*212cm. ★ Материјал : цврсто дрво фото рамка + plexiglass. ★ Нашиот ѕид фото рамки имаат различни layout options за да креирате нови стилови за вас, дали во вашата трпезарија, дневна соба или по скалите. ★ Можете лесно да го промените фотографии со користење на шкафче на грбот, Plexiglass леќи за да ги направи лесно да се чисти и да се заштеди време. ★ Ги користат нашите рамка за да направите сопствена галерија ѕидни декорации за вашето семејство, пријатели или пејзаж слики. ★ Количина и големина на : 7.8 инчи * 4 13.1 инчи * 3 Овална рамка * 2 Плоштадот рамка * 1 Правоаголна рамка * 1 The вкупната големина на фотографија ѕид е 139*212cm.★ Материјал : цврсто дрво фото рамка + plexiglass.★ Пакетот вклучува : 11 фото рамка + Додатоци.★ Поради светлина и машина проблеми, бојата на сликата може да биде различен од вистинскиот производ во боја.★ Производ големина се мери со рака, грешка 1-3 см.★ Производот, време на испорака е 10-20 дена, ако не се добие производ во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето.★Нашата услуга, целта е да им служи на клиенти.Ако имате било какви проблеми со вашиот производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумни решенија.

Вака можеби ќе ви се допадне..