• Свеж
CuiXiangUK Постоечкиот Ѕид-Монтирани Полица, Антички Дрвени Ѕид-Монтирани Полица Три-Парче, Креативна Полица Триаголник Ironwork, кои се Користат во Спалната соба, Бања, Дне
zoom_in

CuiXiangUK Постоечкиот Ѕид-Монтирани Полица, Антички Дрвени Ѕид-Монтирани Полица Три-Парче, Креативна Полица Триаголник

DEN 2025.60

Од стока
check Во продавницата

Магично промена на ѕид со нашите лебди полици : направи поголемиот дел од празниот простор над табелата и да се создаде хармоничен простор за складирање за да ги организирате вашите омилени предмети.Да им даде на вашиот неуредна дневна соба, спална соба, бања и кујна сосема нов изглед.Едноставно и соодветно : само неколку завртки се потребни за да се поправи овие полици за на ѕид и чувајте ги функционална.Лебдечки полиците се едноставно дизајниран со здрав пауловнија дрво и индустриски матирано метални протези, која не само што може да се подобри естетски шарм на секој современ дом, но, исто така, даваат пријатен декорација за дизајн или стил на различни соби.Различни стилови на собранието : уникатен триаголник дизајн обезбедува две единствени екранот форми.Во зависност од вашите преференции, планината овие полици на врвот или на дното на полица.Изберете вашиот омилен начин за да се прикаже полици и одговараат на вашиот ентериер.Солиден и лесно да се соберат : Овие пловечки полиците се пошироко и посилен од другите полици, и можете безбедно да се продавница колекционерски предмети, фотографии, книги, играчки, уметност, трофеи, мали растенија, итн.Лесно да се инсталира.Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, ние сме среќни да се реши проблемот за вас.Ако сте задоволни или незадоволни со производот, можете да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.опис:Зошто го купат овој производ : цврстата структура, лесно да го инсталирате дизајн, и елегантен дизајн го прават одличен избор за вашиот дом.Нашата убава корнизи се одличен начин да ја покажат вашата колекција и да ги направи совршен подарок за семејство или пријатели.Спецификации : Стил : НордискитеБоја класификација : како што е прикажаноПолица облик : цик-цакПрименливи објект : возраснисодржи : Полица * 3Задоволство Гаранција : Ние сме посветени на обезбедување на квалитет на услугата, вклучувајќи и брза испорака, добра комуникација и 's политика за наплата.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние гарантираме 180 дена замена и враќање на средствата.

Вака можеби ќе ви се допадне..