• Свеж
Селски Темно Сина, Варосани Леано Железо Морска Ѕвезда Крпа Носителот 8.5 Инчен - Морска Ѕвезда Декорација - Море Дома
zoom_in

Селски Темно Сина, Варосани Леано Железо Морска Ѕвезда Крпа Носителот 8.5 Инчен - Морска Ѕвезда Декорација - Море

DEN 454.08

Од стока
check Во продавницата

Одлична морска ѕвезда декорација функционална крпа држачот.Цврсти и тешки рачно изработени од леано железо.Забелешка монтажа на хардвер не се вклучени.Продавница за сите наши производи над 3000 уникатни астрономски објекти на располагање.Купи фабрика директни сите предмети произведен и дизајниран од страна на нас, рачно изработени Наутички Оркестарот.Оваа леано железо крпа носител е совршен за било наутички инспириран соба.Таа додава шарм на било наутички соба, додека оставајќи им силен впечаток на вашите гости со нивната суштина и thoughtfulness.Идеален за бесење крпи, ова трајни крпа носител е направена од леано железо.Лесно mountable, прикажување на оваа декоративни носителот да покаже оние кои го посетите вашиот дом со Афинитет за Морето-Справат начин на живот.Капетан Ричард Норис тука, добредојдовте во мојата продавница!Јас сум основач на Хемптон Наутички, најголемиот Светски производител на наутички décor, и исклучително горд на моите дизајни.Погледнете го мојот 5000+ различни производи и јас гарантирам дека ќе најдете мноштво на вистински наутички богатства да декорирате вашиот дом.Од 1954 година, мојот наутички оркестарот го направи вашиот дом се чувствувате како да сте биле живеат од морето.

Вака можеби ќе ви се допадне..