• Свеж
Домашно Милениче Хрчак Летачката Чинија Вежба Тркала Хрчак Глувчето За Водење На Диск Играчка Кафез Додатоци Моден Дизајн
zoom_in

Домашно Милениче Хрчак Летачката Чинија Вежба Тркала Хрчак Глувчето За Водење На Диск Играчка Кафез Додатоци Моден

DEN 412.80

Од стока
check Во продавницата

2. Домашно Милениче Хрчак Летачката Чинија Вежба Тркала Хрчак Глувчето За Водење На Диск Играчка Кафез Додатоци. 1. 100% Сосема Нов,. 3. Поставен и смешни, Нека вашето домашно милениче љубов, спорт и да се направи вежба повеќе лесно. 5. Идеален за chinchillas, gerbils, хрчак или други мали животни како што се глувците.Домашно Милениче Хрчак Летачката Чинија Вежба Тркала Хрчак Глувчето За Водење На Диск Играчка Кафез Додатоци Моден Дизајн.Домашно милениче Хрчак летачката чинија Вежба Тркала Хрчак Глувчето за Водење на Диск Играчка Кафез Accessories Name : Хрчак летачката чинија Вежба Wheel Color : Pink Material : Plastic Size : 18 * 18 * 11cm / 7.08 * 7.08 * 4.33 inch Package вклучува : 1 x Хрчак летачката чинија Вежба Wheel Package Including1.

Вака можеби ќе ви се допадне..