• Свеж
MOMOKY 12.5 MM-25ММ/0.5-1 12Pcs Шупливи Врежан Метални Копчиња-Волнени Грб Копчиња-Облека Копчиња-Кошула од Злато Копчиња за мажи и Жени DIY Шиење Занает Откријат Мода Сребро 12.5 m
zoom_in

MOMOKY 12.5 MM-25ММ/0.5-1 12Pcs Шупливи Врежан Метални Копчиња-Волнени Грб Копчиња-Облека Копчиња-Кошула од Злато

DEN 191.28

Од стока
check Во продавницата

★【100% Висок Квалитет】Направен од Метал,Исклучителна шупливи-out резба модели,парична Казна изработка,силни и издржливи, убава и великодушни.Сите детали се осигурате дека сте долго време користење.Сите производи се темелно прегледани.-Најдобар Квалитет,Вкус и Уживање. ★【Ретро Модата】Модерен атмосфера, едноставна форма, Тркалезна форма.Electroplating боја, Висок квалитет средување,полирање,издржлив и не бледнее. ★【Совршен Детали】Comfortable Touch,Еден дупки, Мазни рабови, линија на проток, мазна и нежна се чувствуваат.погоден за сите видови на облека,Костими колокација. ★【Широка Употреба】Тоа може да се користи за Грб, Overcoat, џемпер и други облека.Тоа исто така може да се користи за DIY рачно изработени материјали за Изведувач за да се направи копчиња, креативни цртежи и така натаму. ★【Пакет】12 Pcs на Метални Копчиња.Дијаметар : 12.5 mm/0.5" 15mm/0.6" 18mm/0.7 20mm/0.8" 23mm/0.9" 25мм/1"[Најдобар Квалитет,Вкус и Уживање]. 【Име】 : Метални Копчиња【Материјал】 : Метал 【Боја】 : Злато/Сребрена/Црна【Големина】 : 12.5 mm/0.5" 15mm/0.6" 18mm/0.7 20mm/0.8" 23mm/0.9" 25мм/1"【Употреба】 : Грб/Overcoat/Џемпер, итн.★【100% Висок Квалитет】Направен од Метал,Исклучителна шупливи-out резба модели,парична Казна изработка,силни и издржливи, убава и великодушни.Сите детали се осигурате дека сте долго време користење.Сите производи се темелно прегледани.★【Ретро Модата】Модерен атмосфера, едноставна форма, Тркалезна форма.Electroplating боја, Висок квалитет средување,полирање,издржлив и не бледнее.★【Совршен Детали】Comfortable Touch,Еден дупки, Мазни рабови, линија на проток, мазна и нежна се чувствуваат.погоден за сите видови на облека,Костими колокација.★【Широка Употреба】Тоа може да се користи за Грб, Overcoat, џемпер и други облека.Тоа исто така може да се користи за DIY рачно изработени материјали за Изведувач за да се направи копчиња, креативни цртежи и така натаму.★【Пакет】12 Pcs на Метални Копчиња.Дијаметар : 12.5 mm/0.5" 15mm/0.6" 18mm/0.7 20mm/0.8" 23mm/0.9" 25мм/1".

Вака можеби ќе ви се допадне..