• Свеж
COTDINFORCA Huawei P20 Лајт Случај, 3D Симпатична Насликани Сјајот Течни Искра Лебди Bling жив песок Shockproof Заштитен Браник Силикони Случај Покритие за Huawei P20 Лајт (2018). Течност - Р?
zoom_in

COTDINFORCA Huawei P20 Лајт Случај, 3D Симпатична Насликани Сјајот Течни Искра Лебди Bling жив песок Shockproof

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

Специјално Дизајнирани за Huawei P20 Лајт.Овој сјај случај направени од страна на заштита на животната средина материјали.Тоа се помине SGS Тестирање.Течноста е безбедноста и нема да наштети на никого.Сјајот течни дизајн ќе го направат вашиот паметен телефон изгледа прилично и луксуз.Можете да го користите на било кој повод, тоа ќе ви покаже толку многу модерен и симпатична.Тоа посебно се вклопува за девојки, жени, деца.Воскресна-од четирите агли за заштита имаат голема effection против удари и капки.Овој случај карактеристики shockproof браник гел аглите што ги апсорбира сите влијание за да се обезбеди тоа не е оштетен кога падна или случајно хит.Лесен пристап до сите контроли и копчиња; Совршен cutouts за моќ, звучници, камера и други.За COTDINFORCACOTDINFORCA посветува да им обезбеди на клиентите со одлична услуга и добар квалитет на производите.Сите производи кои што се продаваат се модерно дизајнирани и произведени со внимание да се обезбеди точно одговара за секојдневната функционалност на вашиот уред.И тоа сите се продаваат по разумна цена.Тоа е најдобар избор за вас.COTDINFORCA е посветена да се даде на клиентите одлична шопинг искуство ,ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Во секој клиент односи, COTDINFORCA се стреми да биде доверлив партнер и бара да се постигне 100% во задоволството на клиентите.Компатибилен Модел : - САМО за Huawei P20 Лајт Течни Сјајот Дизајн : - Ова bling сјајот лебди течност може да се движи слободно, Мода случај дава вашиот паметен телефон и свеж изглед, исто така може да биде совршен подарок.Течноста е безбедноста и нема да наштети на никого, ве молиме да го користите без никакви загрижени.Кристално јасен случај е направен за да ја покажат природната убавина на вашиот уред и вашиот домот вкус.Агол Заштита : - Воскресна-од четирите агли за заштита имаат голема effection против удари и капки.Овој случај карактеристики shockproof браник гел аглите што ги апсорбира сите влијание за да се обезбеди тоа не е оштетен кога падна или случајно хит.Прецизни Cutouts : - Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани од кожата.Сјајот течни случај е направен од Мек, флексибилен TPU Гел што го прави шок абсорбента и случајот супер лесно да се стави на и полетување.Пакет се вклучуваат : - 1x Мода Течни Сјајот Случај (Мобилен телефон не е вклучен) Совети : Доколку имате било каков проблем во врска со производот или испорака, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Вашето задоволство е наша голема мотивација.

Вака можеби ќе ви се допадне..