• Свеж
Dial Тело Измијте Се, Marula Масло, 16 Fl. Оз
zoom_in

Dial Тело Измијте Се, Marula Масло, 16 Fl. Оз

DEN 155.76

Од стока
check Во продавницата

Dial чудо масло тело измијте се со грижата marula масло е формулиран со микро масло технологија за луксузен пенливата дека ја остава кожата со чувство на чиста, мека и мазна.Напредна влага привлекување формула за траен, лесни хидратација.Формулиран со микро масло технологија.Се доживее чувство на прекрасно мека кожа со Dial Чудо Масло Тело за Миење.Исполнет со грижата Marula Нафта и формулиран со Микро Масло Технологија, оваа враќање тело измијте е богат, чиста-миење на пенливата остава кожата со чувство на чиста, мека и мазна.Чиста миење на Напредни влага-привлекување формула за траен лесни Богата хидратација, луксузни пенливата Состојки : Состојки : Вода, Натриум Laureth Сулфат, Cocamidopropyl Betaine, PEG-8, Мирис, Sclerocarya Birrea Семе на Нафта, Глицерин, Polyquaternium-7, PEG-7 Глицерил Cocoate, PEG-200 Хидрогенизирани Глицерил Palmate, Dicaprylyl Етер, Decyl Glucoside, Глицерил Cocoate, Натриум Benzoate, DMDM Hydantoin, Tetrasodium EDTA, Лимонска Киселина, Натриум Хлорид, Црвена 33, Црвена 4, Жолта 5, Сина 1. Насоки : Инструкции : се Притисне врз влажно тело сунѓер или pouf.Работа во пенливата и исплакнете чисти.

Вака можеби ќе ви се допадне..