• Свеж
ZHENGGUIFANG ZGF-BR 462A 0.5 M 24MM Брзини Modulus 0.5 46 Заб Пластични Опрема Тркала Додатоци 10pcs/многу (Дупка со Дијаметар : 2mm Тесни, Број на Заби : 46 Заби)
zoom_in

ZHENGGUIFANG ZGF-BR 462A 0.5 M 24MM Брзини Modulus 0.5 46 Заб Пластични Опрема Тркала Додатоци 10pcs/многу (Дупка

DEN 348.00

Од стока
check Во продавницата

Модел Бр. : 462 A; Modulus : 0.5. Забот број : 46. Оска/бленда : 2mm (тесни).Дијаметар : 24mm; Дебелина : 4.3 mm.Материјал : ПОМ материјал.Модел Бр. : 462 AModulus : 0.5 Заб број : 46 Axis/бленда : 2mm (тесни)Дијаметар : 24mm Thickness : 4.3 mm Material : ПОМ материјал.

Вака можеби ќе ви се допадне..