• Свеж
Виткање Рака Камион Багаж Количка: Лични Dolly Голем Капацитет со Гумени Тркала Telescoping Рачка за Внатрешна Отворено се Движат Патување Шопинг
zoom_in

Виткање Рака Камион Багаж Количка: Лични Dolly Голем Капацитет со Гумени Тркала Telescoping Рачка за Внатрешна

DEN 974.16

Од стока
check Во продавницата

На количката е дизајниран со телескопски рачки и виткање на менувачот, кој не може да биде целосно повече истегнување и виткање.Откако беше укината, мали и лесно може да се стави во багажникот на количка.На дното плоча на автомобилот е направен од високо - квалитетни PP, кои се трајни и се носат - отпорни.На количката се направени од издржлив и практични содржини, што е и практично, издржлив и лесен.На количката е опремен со четири метални тркала, кои се лесни и лесен за употреба.Опис Овој сестран рака камион прави да се движат товар брзо и безбедно.Ергономски дизајн со што се намалува веројатноста за повреда, замор и болки вирус.Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, ви дава добра користење на искуство.Карактеристики - Боја : Црна - Материјал : Железо, PP, PVC - Укината Големина : Околу 44. 00x23. 00x8. 30cm 17. 32x9. 06x3. 27inch - Одвиваат Големина : Околу 96. 00 X32. 00 X23. 00cm 37. 73 X12. 58 X9. 04inch - На количката е направена од издржлив и практични содржини, што е и практично, издржлив и лесен.- На количката е опремен со четири метални тркала, кои се лесни и лесен за употреба.- На количката е дизајниран со телескопски рачки и виткање на менувачот, кој не може да биде целосно повече истегнување и виткање.- На дното плоча на автомобилот е направен од високо - квалитетни PP, кои се трајни и се носат - отпорни.- Откако беше укината, мали и лесно може да се стави во багажникот на количка.Пакет Вклучувајќи 1 x Кошничка.

Вака можеби ќе ви се допадне..