• Свеж
Pram Лагер Pushchair Лагер Шетач Седиште Перница Подлога Дише Универзална Шетач Седиште Мат Двојно Двострано Шетач Перница Маска
zoom_in

Pram Лагер Pushchair Лагер Шетач Седиште Перница Подлога Дише Универзална Шетач Седиште Мат Двојно Двострано Шетач

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Авто-прилагодување : На backrest на Шетач Седиште Подлога за Деца има 3 реда на рамо-ширина токи, која може да се прилагоди на висина од себе.Перат : На Шетач Перница Подлога е направен од памук, што може да се мијат со машина и е лесен за користење.Расклопна : Двоен Двострано Перница Мат за Шетач е расклопна, па можете да го поклопецот за да ги зачувувате и ќе не заземаат многу простор.Цврстина : Седиште Лагер за Шетач карактеристики 3 отворен слотови за да се направи тоа едноставно да се кандидира на седиште и шетач ремени преку.Удобно : Шетач На Лагер Подлога материјал е нежна и мека, ја апсорбира потта, и е поудобно.Опис : Ова Шетач Лагер Подлога е лесно да се стави на и полетување за перење, чистење, или нервира страни.Останува да се стави и обезбедени кога на.Идеален за бебето, девојки и момчиња, тоа е, исто така, совршено бебе туш подарок за нова родители!Компатибилен со повеќето брендови на бебето протези и седиштата во автомобил.Карактеристики : Шетач Лагер Подлога-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : памук.-Големина : 76x33x1cm/29.92x12.99x0.39 инч.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала 1-3cm димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1*Бебе Шетач Лагер Pad Happy Шопинг.

Вака можеби ќе ви се допадне..