• Свеж
BESYL Овална Плакарот Род Крајот Поддржува 15mm x 30мм Завртка Тип на Полиран Хром Финиш (12 Пакети)
zoom_in

BESYL Овална Плакарот Род Крајот Поддржува 15mm x 30мм Завртка Тип на Полиран Хром Финиш (12 Пакети)

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

ОДЛИЧЕН ИЗГЛЕД - Убава хром финиш, кои ќе изгледаат како нови за годините што доаѓаат.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - со цел да се совршено да се вклопи во нашиот овална прачки (и повеќето други на пазарот).РОБУСТЕН ДИЗАЈН Направен од екипа метал (никогаш не челик печат).СЕТО ТОА Е ТУКА - Монтажа хардвер е вклучена.ЌЕ ДОБИЕТЕ - 2 Прекинете ги поддржува.Треба да се замени или да додадете плакарот род во вашиот дом.Пребарување понатаму.Сите ние имаме на хардвер дека треба да се подобри вашиот плакар апликација.Само изберете хардвер кој најдобро одговара на вашата апликација.Ако немате плакарот со пред-drilled дупки и само сакаат да ги користат нашите поддржува во повеќе конвенционален начин, можете да го направите тоа како добро.Само користење на 3/16" малку и да се вежба неколку соодветните дупки во вашиот плакар дрво cleating, вметнување на поддршка, и сигурно е тоа предвидено со завртки.Потоа да инсталирате род, се восхитувам на вашата добра работа, да почне да виси облеката!.Поради својата природа, ние не препорачуваме овие крајот чаши ако сте во потрага да се инсталира директно преку лист рок. 1. Поради рачни мерења на локации, може да има мала грешка во големина. 2. Поради светлината на слика и изгледот на екранот, на боја на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект. 3. Ако во рок од 90 дена не сте 100% задоволни вратите производот за целосна наплата!. 4. Ние секогаш се добредојдени на нашиот пријателски поддршка на корисниците на тимот за кој било производ прашање во нашата продавница.Ние обезбедуваме e-mail одговор во рок од 24 часа да си дозволат што во потполност задоволство.

Вака можеби ќе ви се допадне..