• Свеж
Проектор Екран, 16:9 Преносни HD Свитлива -Браздата Преносни Преносни Проекција на Филмови Екран за Почетниот Отворено Филм за Статистика(120in)
zoom_in

Проектор Екран, 16:9 Преносни HD Свитлива -Браздата Преносни Преносни Проекција на Филмови Екран за Почетниот Отворено

DEN 369.60

Од стока
check Во продавницата

Направи одлични полиестер материјал, светли и реални, висок контраст, добра намалување, носи голема визуелна искуство.Рамка и завесата се правилно поставени за да се осигура дека на сила низ завесата е униформа, со што ефективно елиминирање на површината бранува, да се формираат рамен ефект, како и обезбедување на проекција на слика е јасно.Професионални удирање, постојат дупчење дупки низ завеса за лесно да виси и лесен за употреба.Свитлива и пренослив проектор екран, применливи и за внатрешна и надворешна употреба.Постојат неколку големини за да изберете од, на состанокот на вашата различни преференци.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item Тип : Проекција на Екранот Материјал : Полиестер Боја : Бела Дел : 16 : 9 Црна Border Width : Прибл. 3cm/ 1.2 во Толеранција Опсег : Прибл. 1-3cm/0.4-1.2 во Факултативна Големина на Екран : 60in(Прибл. 133 x 75см/ 52.4 x 29.5 во) 72in(Прибл. 159 x 90cm/ 62.6 x 35.4 во) 84in(Прибл. 186 x 105cm/ 73.2 x 41.3 во) 100in(Прибл. 220 x 124cm/ 86.6 x 48.8 во) 120in(Прибл. 265 x 149cm/ 104.3 x 58.7 во) 150in(Прибл. 332 x 187cm/ 130.7 x 73.6 во) Пакет Листа : 1 x Проекција Screen1 x Пакет на Кука Забелешка : ве Молиме имајте на екранот далеку од оган извори, спречување на влага, директна сончева светлина и други силна светлина, и да се избегне контакт со околните тешко објекти и остри предмети.Забрането е газење или притиснете силно за да се избегне оштетување.

Condition:
100% brand newItem Type
Color:
White
Proportion:
16
Black Border Width:
Approx. 3cm/ 1.2in
Tolerance Range:
Approx. 1-3cm/0.4-1.2in Optional Screen Size
60in(Approx. 133 x 75cm/ 52.4 x 29.5in) :
72in(Approx. 159 x 90cm/ 62.6 x 35.4in) :
84in(Approx. 186 x 105cm/ 73.2 x 41.3in) :
100in(Approx. 220 x 124cm/ 86.6 x 48.8in) :
120in(Approx. 265 x 149cm/ 104.3 x 58.7in) :
150in(Approx. 332 x 187cm/ 130.7 x 73.6in) :
Package List:
1 x Projection Screen1 x Pack of Hook :
Note:
Please keep the screen away from fire sources, prevent moisture, direct sunlight and other strong light, and avoid contact with surrounding hard objects and sharp objects.It is forbidden to step on or press heavily to avoid damage. :

Вака можеби ќе ви се допадне..