• Свеж
Zonster Пена Топки Занает Пена Круг Сфери за Божиќ Фестивал DIY Занает Оркестарот 10pcs
zoom_in

Zonster Пена Топки Занает Пена Круг Сфери за Божиќ Фестивал DIY Занает Оркестарот 10pcs

DEN 299.76

Од стока
check Во продавницата

10 Парчиња пена сфери во еден сет ќе се продаваат заедно.Материјал : трајни полистирен пена.Исто така одлична за елка украси и партија декорација.Може да се користи за молекуларна модел правење и разни занаетчиски активности.Може да биде обоен со бојата да се создаде различни животински и човечки ликови.Боја : главно бела.Материјал : трајни полистирен foam Package Including Package Листата : 10pcs * Круг Сфери (Бела).

Вака можеби ќе ви се допадне..