• Свеж
Морско свинче Облека,Меки Bunny Ferret Облека со Пет Зајакот се Подигнат и Поводник Мини Шапка Торба Симпатична Brooch за Маче Мали Животни Јаки
zoom_in

Морско свинче Облека,Меки Bunny Ferret Облека со Пет Зајакот се Подигнат и Поводник Мини Шапка Торба Симпатична

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

【Зајакот Облека Материјал】На bunny темперамент и поводник облека се направени од високо-квалитетна мека ткаенина и кожа, топло, удобно, фирма, лесни, прилагодлива големина и дише.Зајакот се подигнат облека одговара на телото да се даде на зајакот на поудобно искуство, не сликам надвор, нема рѓа, тока фирма, не е лесно да се изгубат. 【Блиску Фитинг Дизајн-во Согласност со Активните Природата на домашно Милениче Bunny】дизајнот на зајакот совршена облека за домашни миленици, тоа им овозможува на вашиот симпатична зајакот или други мали животни да се направи нешто без чувство на попречат, пиење и јадење слободно.Зајакот облека ќе неограничен слободно движење на зајаци. 【Фустани за сите видови на мали животни т грижите за зајакот пауза слободни.Намалување на домашно милениче загуба стапка.

Вака можеби ќе ви се допадне..