• Свеж
1 1/2 Висок x 1 1/2 Широк | Месинг Позлатен Задник Зглоб w/Отстранлив Pin | 2 Pc/Пакет | Античкиот Кабинет Гроздобер Мебел Репродукција Хардвер | HB-60
zoom_in

1 1/2 Висок x 1 1/2 Широк | Месинг Позлатен Задник Зглоб w/Отстранлив Pin | 2 Pc/Пакет | Античкиот Кабинет Гроздобер

DEN 238.80

Од стока
check Во продавницата

Материјал/Крај : Оваа врата шарки се направени од челик, месинг со плоча.Вкупната Големина : 1 1/2" Висок x 1 1/2" Широк.Шарки може да се користи за градење или реставрација од мала до средна големина мебел како и кабинети.Пакетот содржи (1) еден пар на шарки, со отстранлив иглички и со монтажа завртки.Вкупната Големина : 1 1/2" Висок x 1 1/2" Широк Нашите пеперутка шарки добра апликација за мала или средна големина кутии или кабинети, кутии за накит и слично.На лесно се монтира кабинет шарки совршен апарат за градење или реставрација проекти потребни ваков тип на шарки.

Вака можеби ќе ви се допадне..