• Свеж
shlutesoy Кујна Пластични Тесто Ролери Нож Пита Пица Колаче Машина Тесто Печење Алатки Кујна Јадење алатка Бела Медиум
zoom_in

shlutesoy Кујна Пластични Тесто Ролери Нож Пита Пица Колаче Машина Тесто Печење Алатки Кујна Јадење алатка Бела

DEN 38.88

Од стока
check Во продавницата

Парична казна изработка, лесен за чистење.Високо квалитетен материјал одбраната, трајни производи за долгорочна употреба.Совршен Housewarming Подароци, Божиќ Подарок И Благодарноста Подарок - одличен подарок за нова движат пријатели, колеги и семејството.Овој дар е многу корисно и вашите пријатели ќе ви се допадне многу.Тоа е само право големината за да ги собере сите вашата имагинација за овој производ.Ве молиме погледнете го опис на производот за други големини.Обезбедување на квалитет - Грижете се-бесплатно купување, осигурување на квалитетот, ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви обезбедиме со враќање услуга!.Спецификации : Кујна gadgets, на печење алатка.Тип : Ролери Машина Материјал : Пластични Карактеристики : Еколошки, Лесен за Чистење, Печење Алатки S Големина : 19.5 cm x 6.5 см/7.68" x 2.56" (Прибл.) М Големина : 17.5 cm x 9cm/6.89" x 3.54" (Прибл.) L Големина : 19.5 cm x 12cm/7.68" x 4.72" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ролери Машина.

Вака можеби ќе ви се допадне..