• Свеж
PODOM Жените Тренингот Резервоарот Блузи без Ракави Јога Кошули Фитнес Водат Activewear Racerback Тенкови
zoom_in

PODOM Жените Тренингот Резервоарот Блузи без Ракави Јога Кошули Фитнес Водат Activewear Racerback Тенкови

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex.Материјал : Полиестер+Spandex.Формулиран со брзо сушење, еластичен , лесни и дише функционална ткаенина; Добра еластичност и comfortability.Без Ракави, Секојдневен Стил, Тренди, Удобно.Мало високо-ниски полите за свиок-над покриеност; Изгледа стилски додека работат надвор или секојдневна облека; Појавување и со активни и неформални bottoms.Совршен резервоарот на врвот за јога, вежба, кондиција и било кој тип на тренингот, или секојдневна облека.PODOM е опремен со висок квалитет, модерен стил и функционална облека.Жените ракави и членови на екипажот вратот тренингот tees; Прикажи повеќе вашето тело шарм; Прави да стојат во партија, ноќен клуб, бар, коктел салон, итн.Лесни активни резервоарот блузи со уникатни кул чувство ткаенина која е совршена со спортски градници и leggings.Нашите ознака големини Азија големини.Ве молиме проверете ја вашата големина со нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да го купат.Големината може да биде 2 см/1 инчен неточноста поради рака мерка.Бојата може да бидат малку различни, поради монитор.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.

Вака можеби ќе ви се допадне..