• Свеж
Фитнес Ракавици - Фантом Костец II - Целосна Прст Тренингот Ракавици - Жените и Мажите - екран на допир Компатибилни - Вежбање Фитнес Крстот Обука и боди билдинг - Не се
zoom_in

Фитнес Ракавици - Фантом Костец II - Целосна Прст Тренингот Ракавици - Жените и Мажите - екран на допир Компатибилни

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

Микрофибер кожа на индекс и палецот прст совети им овозможи на корисниците да работат на екран осетлив на допир уреди.Брза Испорака : 2-3 Дена во НАС.Заштита на вашите раце и вашето здравје и да се намали ширењето на бактерии со нашата целосна прст ракавици.Дизајниран на локално ниво во Тексас.Семејство во Сопственост и Управувани.Патент.Големината е универзален и за двете Жени и Мажи.Мерка од врвот на вашиот средниот прст на дното на вашата дланка (во инчи).Се водат материјал - за сит се вклопуваат, цел на големината надолу.XS : 5.75" - 7" S : 7" - 7.5" М : 7.5" - 8.0" L : 8.0" - 8.25" XL : 8.25" - 8.5".Фантом Костец II се полни прст-должина на фитнес ракавици за Жените и Мажите (види големината подолу).Ракавица карактеристики супериорен зафат технологија што ви помага да се подобри вашиот тренинг сесии и додава екстра претставници на вашиот поставува загарантирана.Ткаенината е дише и перат, и тоа им помага да се спречи calluses од формирањето.Единствена 4-начин се водат дизајн на дланка се овозможува поголем опсег на движење подобрување на сила и флексибилност.Микрофибер кожа на индекс и палецот прст совети им овозможи на корисниците да работат на екран осетлив на допир уреди.Заштита на вашите раце и вашето здравје и да се намали ширењето на бактерии со целосна прст ракавици.Дизајниран на локално ниво во Тексас.Семејство во Сопственост и Управувани.Патент.Големината е универзален и за двете Жени и Мажи.Мерка од врвот на вашиот средниот прст на дното на вашата дланка (во инчи).Се водат материјал - за сит се вклопуваат, цел на големината надолу.XS : 5.75" - 7" S : 7" - 7.5" М : 7.5" - 8.0" L : 8.0" - 8.25" XL : 8.25" - 8.5".

Вака можеби ќе ви се допадне..