• Свеж
Слушалка Случај за Airpods Про Случај Покрие Слушалки Earpods Earbuds Полнење Кутија Случај Шарени Бонбони Симпатична Маска Кутија Случај (D)
zoom_in

Слушалка Случај за Airpods Про Случај Покрие Слушалки Earpods Earbuds Полнење Кутија Случај Шарени Бонбони Симпатична

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

Количина : 1 PC*Airpods про случај.Совршен преносни за чување.Заштита за вашиот airpods спречување на удари и гребнатини.Направени од високо квалитетни материјали, мазна површина, dustproof.Висок квалитет на слушалка случај, целосно да се заштити вашата слушалка, Шок апсорпција.

Вака можеби ќе ви се допадне..